20.kolo Velčice - Topoľčianky 2 : 0 ( 0 : 0 )

15.06.2013 19:05

Začali sme tlakom, hneď v 3.min. Fero išiel sám na brankára ale namieril vedľa. V 15min. sme zahrávali roh a lopta tancovala na čiare, no nakopli sme týč a potom vedľa. V 17. min. rovnaká situácia s nulovým efektom. Na záver polčasu nám dochádzali sily a Topoľčianky zautočili, kde nás podržal Robo a raz aj konštrukcia brány. Druhý polčas sme súpera priklincovali na jeho polovičke a zahadzovanie šancí pokračovalo ďalej. Nakoniec za ujal Reného roh v 40min., ktorý si našiel obrancu hostí a od neho aj bránku 1 : 0. Dostali sme chuť do hry a Fero zahodil ďalší samostatný brejk, podobne aj Emo. V 50 min. sa Emo rútil sám na bránku a obranca hostí ho zrazil a následne  Fero premenil pokutový kop. V závere išiel Emo s Ferom samostatne na bránu no nepochodili sme.

V obrane hral s prehľadom Samo s Erikom a na doraz išla celá súpiska.

Týmto zápasom končí ročník 2012/2013 a pravdepodobne aj žiacky futbal, ktorý sa pretransformuje s posilami na dorast.

Góly : Tešík, Pindeš